KONST / Litografier / Färglitografi 13406132
nr 1340 6132
Axel Olson
(1899-1986), Sverige
Färglitografi, Marknad. Signerad, numrerad 52/360. Motivet: 39x50 cm
Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 augusti 2020
kl 18:37:20
4/8 11:58:48